o nas

Poznaj kilka faktów

o naszym salonie

Historia przez

30 lat

Jak w każdej dobrej historii wszystko zaczyna się od wielkiej pasji i dużych marzeń. Pasji do wnętrz, mebli, wystroju i marzeń o stworzeniu przestrzeni, w której tą pasją moglibyśmy zarażać innych.

Nasz salon meblowy jest dumny z 30-letniej historii, która rozpoczęła się w 1994 roku jako sklep specjalizujący się w handlu dywanami. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę, a dziś prezentujemy największy sklep meblowy w Bochni, o imponującej powierzchni prawie 4000m2. 

Dla każdego

coś wyjątkowego

Wyróżniamy się tym, że oferujemy meble dostępne dla każdego budżetu. Jesteśmy rodziną z pasją do mebli, a nasza wyspecjalizowana ekipa dba o to, aby każdy etap zakupu był dla Ciebie wyjątkowy. Od pierwszego kroku w procesie zakupowym aż po moment, gdy mebel staje się Twoim.

Współpraca

z Renomowanymi Partnerami

W naszym salonie najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie i spełnienie wnętrzarskich marzeń, dlatego dokładamy starań aby nasze produkty były wykonywane na miarę wszelkich potrzeb. Są to meble wysokiej jakości, przygotowywane z najlepszych materiałów, przez specjalistów, którzy oprócz lat doświadczenia mają również dużo zdrowego rozsądku i potrafią dawać Klientom najlepsze rady – takie, które pozwalają tworzyć praktyczne rozwiązania na lata.

od 1994

roku

4000

m2

40

partnerów

Przyjdź i odwiedź nasz salon meblowy, gdzie czeka na Ciebie nie tylko największy wybór mebli, ale także niesamowita atmosfera i profesjonalna obsługa.

Spełnij z nami marzenie o przytulnym wnętrzu

Nie jesteś pewien, jak wygląda tapicerka sofy, która Ci się podoba? U nas znajdziesz ponad 1000 próbek tkanin – na pewno znajdziesz wymarzoną! Zapraszamy do Bochni.

Chcesz poznać szczegóły?

Wypełnij formularz

Dowiedz się więcej o naszych produktach i usługach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.